Evlerinizin Şıklığını Tamamlayacak Halılarımız

Home / Uncategorized / Evlerinizin Şıklığını Tamamlayacak Halılarımız

Evlerinizin Şıklığını Tamamlayacak Halılarımız

e-halıcım ile dünyanın en berceste halılarına sahip olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların varlıkımızdaki yeri ve önemi asla vazgeçilmez. Özellikle Anadolu’da yaşayan insanoğlu yürekin lüp süresince halı eğer olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde bulunan Gümüşsuyu halı kabil önemli markalar ile de katkı gestaltlıyor. Amma halıcım bünyesinde sadece bu kadarla sınırlı değil horda görmüş başüstüneğunuz bütün halı markalarını da barındırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Dünya modasının ünlü adı Pierre Cardin aracılığıyla tasarlanmıştır ve moda halıda varlık bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda şatafatü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, siyah, parafin, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir üslup yaratmaktadır. Halıların doğal yalıtım sağladığı ve aleve karşı mukavim başüstüneğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom geçmek üzere 500’e yakın satış noktasında ihtimam veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokumacılık Möble San. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom geçmek üzere 500’e yakın satış noktasında ihtimam vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine sahip üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına sahip halı serileri ile gösterişli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına sahip halı serileri ile gösterişli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları yürekin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne derece ihtiyaç olduğunu, özellikle birinci sınıf halıları yeğleme etmemiz gerektiğini biliyoruz. Amma neredeyse bütün halı markaları çok birinci sınıf bir hale geldi. Munis tutarlarıyla, birinci sınıf dokularıyla ve işçilikleriyle daha çok her halı çığır açar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok henüz birinci sınıf olacaktır. Türkiye’nin en birinci sınıf halılarının başüstüneğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de vüruttirmeyi gayeliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

IQos Heets
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al