Heets Fiyat

Home / Uncategorized / Heets Fiyat

Heets Fiyat

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aletı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman mevki almış olduğundan, sigaraya benzemekle müşterek, ananevi sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kabilinden yanma meselelemi gerçekleştirmezler. IQOS aletı kullanan kişiler dâhilin bir seçenek olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın görmek dâhilin makul yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en mehabetli duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme kırmızıışkanlıklarını tahrif etmek ve insanların daha az zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets göndermek dâhilin ananevi sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yönlü olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine bandajlı olarak seçilebilir.

IQOS aletı, Heets kullanımı dâhilin mutasavvertır. Alet, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in dâhilindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu iş, dumanün yanması yerine, buharlaşması nedeniyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS aletı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara göre daha az zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın görmek dâhilin makul yaş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, kullanımı da mevzii yasalara mecburdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin dayalı yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan daha az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün rahatlıkla heets kullanımı nedeniyle, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabilinden başka duman ürünleri kabilinden tabilık bünyecı olabileceği konusunda ikazlar bünyelmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Temelı sağlık örgütleri, Heets kabilinden duman ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, his hastalıkları ve başka sağlık sorunlarına niçin olabileceğinden tasa etmektedirler. Başkaca, duman ürünlerinin jönler üzerindeki tesirleri de ağız kavgası konusu olmuştur.

Bununla müşterek, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara göre daha az zararlı bulunduğunu ve sigara bırakma yönünde bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara seçenek olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkırmızıışan kişiler dâhilin yeğleme edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara göre daha az zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün kullanımı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına yönlü şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve sağlık önerilerine yönlü şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

IQos Heets
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al