Heets Sigara

Home / Uncategorized / Heets Sigara

Heets Sigara

Heets, elektronik sigara veya IQOS cihazı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün yer aldığından, sigaraya benzemekle birlikte, ananevi sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen değersiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede duman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kadar yanma maslahatlemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan kişiler dâhilin bir almaşık olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın dercetmek dâhilin belli evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en cesim tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme tuzakışhunrizklarını tağyir etmek ve insanların henüz az zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets tutmak dâhilin ananevi sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine usturuplu olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Antrparantez, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets kullanımı dâhilin mutasavvertır. Takım, tütünü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in dâhilindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu muamele, tütünün yanması adına, buharlaşması yüz açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara göre henüz az zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın dercetmek dâhilin belli evetş sınırlamaları bulunabilir. Antrparantez, kullanımı da mevzii yasalara mecburdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin alakadar yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan henüz az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün ferah ferah heets kullanımı yüz, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kadar vesair tütün ürünleri kadar bağımlılık mimaricı olabileceği dair uyarılar mimarilmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Bazı afiyet örgütleri, Heets kadar tütün ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi emrazı ve vesair afiyet sorunlarına niçin olabileceğinden kaygı etmektedirler. Antrparantez, tütün ürünlerinin toyler üzerindeki tesirleri bile ağız dalaşı konusu olmuştur.

Bununla birlikte, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara göre henüz az zararlı olduğunu ve sigara bırakma yuğrunda bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış tütün ürünlerini ananevi sigaralara almaşık olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan kişiler dâhilin tercih edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara göre henüz az zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün kullanımı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına usturuplu şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve afiyet önerilerine usturuplu şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

IQos Heets
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al