Zurna Sohbet

Home / Uncategorized / Zurna Sohbet

Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” valörına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca bili aktarımı ciğerin bileğil, aynı zamanda meze ciğerin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir takma ad kullanarak (nickname) dostça yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız gelişigüzel biriyle mimarilabildiği kadar üste tanıdığınız kişilerle bile özel programlar yahut web siteleri tarafından mimarilabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız yahut tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve dostça ika amacıyla kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri çoğunlukla programlama dilleri kullanılarak yahut amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş inşa etmek ciğerin yalnızca nickname (takma kişi) yazmak yeterli olurken bazenlarındaysa sohbete kellelamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları arasında popüler olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine kellelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek aralık tarafünü kullanarak yalnızca yazılı, yazılı ve manzaralü, ünlü ve manzaralü kadar tercihe ilgilı olarak dostça etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en popüler olanı kısaltarak süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isimli enstantane mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir öbür popüler chat yetişek olan ve internetin söylence mukayyetmlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

IQos Heets
Puro Satın Al puff bar satın al